Mamička týchto malých krásnych dvojičiek s Downovým syndrómom inšpiruje už ľudí po celom svete! „Nebojte sa!“

Keď Julie zistila, že čaká dvojičky s Downovým syndrómom, hľadala podporu na sociálnych sieťach. Dnes je matkou, ktorá vychováva deti s Downovým syndrómom.

Julie McConnel a jej manžel Dan boli šťastní a nadšení, keď sa dozvedeli, že čakajú dvojičky. Na správu, že obaja chlapci majú Downov syndróm, však neboli pripravení.

„Bola to šokujúca a hrozná správa a trvalo nám dlho, kým sme sa s tým zmierili,“ povedala Julie.

Na sociálnych sieťach začala Julie rýchlo hľadať ďalšie matky s deťmi s Downovým syndrómom. Tam našla množstvo podpory a informácií. Julie si začala uvedomovať, že život s deťmi s Downovým syndrómom nemusí byť smutný a desivý. „Je to mýtus, že sú stále šťastní, ale skutočne prinášajú veľa radosti,“ povedala mama o dvoch dvojičkách.

„Potrebujú trochu viac času, aby sa naučili chodiť alebo rozprávať. Ale keď konečne dosiahnu svoj cieľ, sú veľmi šťastní, “povedala Julie. „Sme na nich takí hrdí, keď sa niečo naučia,“ dodala.

„Od 15 týždňov sme začali cvičiť Vojtovu metódu, ktorá nielen posilňuje svaly, ale veľmi efektívne stimuluje aj centrálny nervový systém a dieťa sa rozvíja po všetkých stránkach najmä v prvom roku života, keď sa ešte mozog vyvíja. Deti, ktoré pravidelne cvičia, menej zaostávajú za svojimi rovesníkmi.“

Dnes Julie spravuje Instagramový účet svojich synčekov, kde majú takmer 90 000 sledovateľov. Ostatným mamám sa snaží dodať povzbudenie a rady, ako to zvládnuť s úsmevom na perách!

„Dúfam, že nás ľudia nájdu a uvidia, aký môže byť život s takýmito deťmi. Je to zábavný a milujúci život. “ povedala Julie.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.