Pastorovi sa porotca v talentovej súťaži najskôr vysmial, ale potom stratil slová! WOW!

Na celom svete existujú tisíce nadaných a talentovaných ľudí, ktorých ešte nikto neobjavil. Niet divu: účasť v talentovej súťaži vyžaduje od účastníkov veľa odvahy.

Pastor Patrick George našiel odvahu a prihlásil sa do talentovej súťaže America’s Got Talent.

Keď sa priestorovo výrazný pastor objavil na pódiu a ohlásil, že bude vystupovať s gospelovým zborom, Simon Cowell, jeden z prísnejších porotcov, si neodpustil uštipačnú otázku: „A kde ich máte? To ste ich zjedol?“, ktorú narážal na spevákovu postavu. Pódium sa nad porotcovou otázkou búrilo, ale súťažiaci vzal celú situáciu s humorom. Ironicky si olízal prsty a ignoroval Simonovu poznámku. Keď ale vyhlásil, že pracuje ako pastor, bolo aj na Cowellovi vidieť, že to naňho zapôsobilo a najradšej by svoju hlúpu narážku vzal späť.

 

Keď Patrick začal svoje vystúpenie, porotcovia aj diváci sa nestačili čudovať. Členky zboru s hlasmi ako zvon sa náhle začali objavovať na bočných galériách, na pódium prišlo ďalších štrnásť spevákov a speváčok.

Bez akéhokoľvek hudobného sprievodu predviedli neuveriteľný výkon, z ktorého naskakovala husia koža. Neváhajte a presvedčte sa o tom v nasledujúcom videu TU:

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Prečítajte si tiež: