Tento muž nejavil už vôbec žiadne známky života a iba vďaka jednému doktorovi, ktorý sa nevzdal dnes žije!

Tento príbeh je skutočný zázrak. Keď sa Justin jedného večera vydal na cestu domov, pravdepodobne si myslel, že sa bude jednať o rutinnú trasu, ktorú denne absolvuje bez akýchkoľvek zvláštností. Bohužiaľ, tentoraz do cieľa nedošiel.

Namiesto toho ho jeho otec objavil po 10 hodinách ležiaceho v snehu. Paramedici sa zhodli, že tu už žiadna záchrana nemá zmysel.

Justinov otec Don ho hľadal niekoľko hodín. Akonáhle Justina našiel, nemohol veriť svojim vlastným očiam. Jeho syn ležal bezvládne v snehu, bez pulzu a všetky pokusy o jeho prebudenie boli márne. Po prevoze do nemocnice lekári potvrdili to najhoršie, že samu už nedá nijako pomôcť.

Doktor Gerald bol však iného názoru. Dokázal presvedčiť ostatných lekárov, že existuje možnosť, ako Justina zachrániť.

Zahájili riskantnú operáciu, o ktorej vôbec netušili, či bude fungovať. Don pobozkal svojho syna na chladné čelo a povedal mu, že ho miluje. Potom bol svedkom zázraku. Ako hodiny plynuli, Justinove telo sa zahrievalo a srdce opäť naskočilo. Po 12 dňoch otvoril oči. Síce prišiel v dôsledku omrzlín o prsty na rukách i nohách, ale opäť žil.

Doktor Gerald bol chválený za intuitívne myslenie a všetci boli presvedčení, že to s Justinom nechce vzdať, pretože v ňom videl svojho syna, ktorého stratil pred 9 rokmi. Doktor Gerald je v každom prípade hrdinom dnešného príbehu.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.