Bábätko sa po otvorenej operácií srdca a po 6 mesiacoch v nemocnici konečne už prvýkrát usmialo! Nádherné!

Počas vývoja dieťaťa je každé jeho „prvýkrát“ jedinečné a svojim spôsobom očarujúce. Tieto chvíle sú jednoducho čarovné. Ak sa dieťa narodí s určitými zdravotnými problémami, takéto okamihy po prvýkrát stanú ešte výnimočnejšími.

Theodore Nelson sa narodil s vážnymi srdcovými problémami a jeho rodičia museli pol roka čakať, kým prvýkrát videli úsmev svojho dieťaťa. Tento moment bol naozaj magický.

Chlapec strávil v nemocnici 185 dní a bol tesne po druhej otvorenej operácii srdca. Pozrel sa na svojich rodičov a obdaril ich nádherným úsmevom.

„Počas druhej otvorenej operácie srdca dostal infarkt,“ povedala pre Good Morning America jeho matka Alexandria Nelsonová. Dodala, že nevedeli, či sa ich syn, ktorého volajú Teddy, niekedy bude vedieť usmievať. „Tento úsmev nám dal veľkú nádej, že sa mu podarí prekonať všetky nepriazne osudu,“ povedala chlapcova matka.

Teddy sa narodil s vrodenou srdcovou chybou nazývanou syndróm hypoplázie ľavého srdca. Prvá operácia bola vykonaná len 15 minút po jeho narodení v roku 2019. v auguste.

Keď rodičia zachytili prvý úsmev svojho dieťaťa na fotografiu, rozhodli sa ju zdieľať na sociálnych sieťach.

„Náš syn je skutočný bojovník. Vždy hovorím, že polovička Teddyho srdca produkuje tak veľa lásky ako keby mal dve zdravé srdcia, “hovorí chlapcova matka.

Je nemožné neobdivovať tohto úžasného drobca! Prajeme Teddymu a jeho rodine veľa síl.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.