Odsúdený za svoj otrasný a neodpustiteľný čin: Vlastný otec zavesil svojho syna von oknom na 15 poschodí, aby si tak „lovil“ lajky

Alžírsky otec, ktorý zverejnil fotografiu svojho dieťaťa visiaceho mimo okna na 15. poschodí, aby získal lajky na svojom osobnom Facebooku, bol zatknutý a odsúdený na 2 roky väzenia.

Noviny Dan Tri informovali, že muž, ktorý údajne pochádza z mesta v Alžírsku Bab Ezzouar, zverejnil na svojom osobnom Facebooku fotografiu, ako chytil syna za golier a zavesil ho von oknom na 15. poschodí, asi 45 metrov od zeme.

Muž zverejnil komentár: „Ak získam 1000 lajkov, toto dieťa prepustím“.

Táto akcia online komunitu mimoriadne nahnevala, a preto bol rýchlo nahlásený úradom. Používatelia Facebooku vyzvali úrady, aby tohto muža obvinili zo zneužívania detí. Chlapca zavesil jeho vlastný otec za okno na 15. poschodí, aby „lovil“ lajky. Podľa denníka Justice mnoho ľudí tiež zistilo niečo prekvapujúce, otec držal svojho syna ľavou rukou, zatiaľ čo pravou rukou ho fotografoval. To znamená, že pre neho je fotka dôležitejšia ako život dieťaťa.

Jeden tlačový aktivista dokonca vyhlásil, že muž nie je otec, ale „terorista“.

Sudca však jasne potvrdil, že život dieťaťa bol v ohrození, a uložil otcovi primeraný trest za obvinenie zo zneužívania dieťaťa.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!