Deduško stratil svoj zmysel života, pretože mu zomrela jeho milovaná manželka a psík: TO, čo pre neho urobila jeho vnučka, ho rozplakalo!

Starček Francois Vermeira sa stretol so svojou manželkou Jeanne ešte v roku 1949. Obaja mali to, po čom sníva každý človek – lásku, ktorá trvala celý život.

Jeanne bohužiaľ zomrela, pretože trpela vážnou chorobou.

Vo veku 85 rokov zostal Francois úplne sám, pretože jeho pes zomrel niekoľko mesiacov po smrti jeho manželky. Nešťastný vdovec stratil chuť do života. Len zriedka opúšťal miestnosť.

Starší muž potreboval pomoc a jeho vnučka dostala úžasný nápad, ktorý spolu s rodinou následne zrealizovali. Zaobstarali mu malé šteniatko.

Celé odovzdávanie nového člena domácnosti natočili na video, aby si na tento okamih mohli vždy spomenúť so slzami v očiach.

Video, ktoré videlo takmer 8 miliónov ľudí si môžete pozrieť TU:

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!