Lekári chlapčeka už odpojili od prístrojov: Potom sa stal však veľký ZÁZRAK, v ktorý nikto už ani nedúfal…

Nasledujúci príbeh malého chlapčeka menom Kaleb je skutočným dôkazom toho, čo znamená chuť žiť. Chvíľu po tom, čo u chlapca bola vyhlásená mozgová smrť a bol odpojený od podpory prístrojov, stisol svojej mamičke prst.

Hoci mal chlapček nulovú šancu na prežitie, rozhodol sa bojovať do poslednej chvíle.

Becki a Phil Crookovci sú manželia, ktorí sa nemohli dočkať narodenia ďalšieho potomka. Lekári však ich šťastie narušili smutnou správou. Ich dieťa bude trpieť rozsiahlym poškodením mozgu, pretože sa mu v maternici nedostáva dostatočný prísun kyslíka. Šance na prežitie sú nulové.

Po celý svoj krátky život bol malý Kaleb pripojený na prístrojoch, ktoré zaň dýchali. Keď mu už bolo 15 mesiacov, rodičia sa rozhodli k definitívnemu kroku.

Vypnúť dýchacie prístroje a nechať Kaleba odísť. Avšak v tej chvíli sa stal zázrak. Akonáhle bola pomoc vypnutá, Kaleb pokračoval v dýchaní sám. Mamičke dokonca stlačil prst!

Napriek všetkým predpokladom Kaleb prežil aj napriek poškodeniu mozgu. Odvtedy ušiel veľký kus cesty, krok po kroku sa uzdravuje, a dokonca bol z nemocnice prepustený.

Hoci Kalebovo poškodenie mozgu je vážne a nevratné, rodina naň nemôže byť pyšnejšia. Nikto v tejto chvíli netuší, aká budúcnosť chlapca i jeho rodinu čaká, ale žije a naďalej sa zlepšuje. Držíme jemu aj rodičom palce, je to naozaj veľký bojovník!

Zdroj Foto: Mirror

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!