Matka zistila, že jej milovaná, 9-ročná dcéra ŠIKANUJE svoju spolužiačku. TAKTO ju za to potrestala!

Rodičovstvo nie je nikdy jednoduché, napriek všetkej pomoci, ktorú moderné technológie ponúkajú , alebo originálnym trikom , ktoré vymýšľajú samotní rodičia, je to nekonečná výzva s novými problémami, ktoré sa denne objavujú. Amanda Mitchell, matka z kanadského Newfoundlandu, sa ocitla v dosť ťažkej situácii po tom, čo škola oznámila, že jej dcéra Hannah sa zle správa a šikanuje kamarátku.

Táto matka presne vedela, čo má urobiť, aby dala svojej dcére lekciu a zdieľala to na svojej facebookovej stránke.

„Myslím si, že problémom tejto generácie je neadekvátny trest,“ povedala. Zatiaľ čo niektorí ľudia si môžu myslieť, že jej metódy boli drsné, Amanda nesúhlasila. „Tvrdé? Podľa mňa nie. Ak vyrastie a poruší zákon, výsledkom bude väzenie a to nie je to, čo chcem pre svoje deti.“ vysvetlila.

„Viem, že jej neublížim. Robím všetko preto, aby som jej pomohla. Povedala som jej, že to robím, pretože ju milujem a chcem, aby z nej vyrástol dobrý človek.“

Kým bola Hannah spočiatku šokovaná, neskôr svoj trest prijala a začala pracovať na zlepšení svojho správania. Dolu si prečítate, aký trest jej matka vymyslela a dajte nám vedieť, či si myslíte, že metódy Amandy boli pre túto situáciu vhodné alebo či bola príliš krutá.

Prázdna miestnosť iba s posteľou a oblečením.

Na fotkách je dcérina izba, kde je len posteľ a oblečenie na prezlečenie. Všetky ostatné hračky, nábytok a oblečenie matka odniesla.

“Prázdna izba, jedno oblečenie na celý týždeň. Je to ako detské väzenie. Že je to veľmi prísne? Nemyslím si. Ak by v dospelosti porušila zákon, išla by do toho naozajstného,“ uviedla.

„Viem, že jej nijako neubližujem. Robím všetko pre to, aby som jej pomohla. Povedala som jej, že to robím, pretože ju mám rada,“ dodala mamička. Zatiaľ čo malá Hannah bola najskôr v šoku, neskôr pochopila svoj trest a začala na svojom správaní pracovať.

O týždeň neskôr matka povedala, že jej dcéra si už našla nejaké veci, knihy, nočný stolík a nočnú lampu, že má štyri rôzne súpravy oblečenia. Mama tiež zdieľala, že Hannu to veľmi mrzí.

Dieťa treba naučiť, že jeho činy majú dôsledky.

Mitchell je matkou dvoch detí a väčšinu svojej výchovy s nimi strávila sama. Extrémny trest vysvetľuje tým, že nechce, aby jej deti vyrástli, porušili zákon a skončili vo väzení. Čo si o tom myslíte? Dajte nám vedieť do komentárov!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.