Na letisku sa jeho dcére prihovoril neznámy muž: Tento dojemný príbeh sa otec rozhodol zdieľať na internete

Nikto z nás nerado čaká a už vôbec nie na letisku, kedy sa čas vlečie a ide pomaly.  Tento príbeh je však trochu iný. Kevin Armentrout tiež očakával veľmi nudný výlet, keď bol pred pár rokmi na letisku so svojou 16-mesačnou dcérou.

Napriek tomu bolo čakanie na let také zvláštne, že tento príbeh zdieľal s celým svetom.

Joseph Wright je vedúci predaja z Oklahomy a ukázalo sa, že má zlaté srdce. Spriatelil sa s malou Carter a toto nečakané zoznámenie chytilo jej otca za srdce. Takto vyzerá príspevok otca Kevina na Facebooku:

„Včera v noci som čakal na nástup do lietadla. Moja dcérka nebola ako obvykle hanblivá a chcela pozdraviť každého, koho stretla.”

„Nakoniec sa jej pohľad stretol s pohľadom tohto muža. Natiahol ruku a spýtal sa, či chce sedieť vedľa nej. Potom vytiahol tablet a ukázal jej ako na ňom kresliť. Neskôr spolu sledovali videá a moja dcéra Carter tohto muža jednoducho hltala. Nebolo to krátke posedenie. Komunikovali spolu až 45 minút. Keď som ich sledoval, uvedomil som si, že sú obaja rôzneho veku, rasy, generácie – ale práve v tomto momente spolu komunikujú ako najlepší priatelia.“ 

„Žijeme vo svete, ktorý je neustále rozdelený na rôzne tábory, ale dúfam, že život mojej dcéry bude naplnený takýmito okamihmi. Či už ste demokrat alebo republikán, socialista alebo kapitalista – najdôležitejšie je byť človek!“

Kevin tiež priznal, že Joseph bol s jeho dcérou veľmi trpezlivý. „Bolo niekoľko okamihov, keď zakričala a pokúsila sa dostať do jeho pracovného kalendára, ale Joseph sa správal veľmi láskavo a krásne. Ďakujem mu!“

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!.