Otecko – kamionista sa konečne už vrátil domov: To, s akým obrovským nadšením ho privítal synček nás dojalo!

Radujú sa vaše deti, keď sa jeden z vás – ocko, či mamička vráti z práce domov? Detská radosť je naozaj úžasná! V tomto článku vám ukážeme otecka, ktorý pracuje ako vodič kamiónu a nebýva príliš často doma.

V okamihu, keď malý chlapec zazrie kamión a svojho otca, neváha ani chvíľku, strhne si čiapku a rozbehne sa za ním rýchlosťou, čo mu nožičky stačia.

Našťastie sa celé privítanie podarilo mamičke chlapčeka zaznamenať na video  a my máme to šťastie, že vám ho môžeme ukázať! Mamička Alexis Hatterová, video zverejnila na sociálnej siene Tiktok a takmer okamžite sa stalo virálne!

Video videlo už milióny používateľov a pod videom sa objavilo tisíce milých komentárov. Nech sa páči, presvedčte sa sami, že detská radosť je úžasná!

@ahatter5

Daddy’s home! #rollon #daddyshome #fyp #foryourpage #dadandson #ThisIsBliss #kidstiktok #dadoftiktok #peterbilt379 #truckerlife #missedhimsomuch

♬ Roll On (Eighteen Wheeler) (Short Version) – Alabama

Prečítajte si tiež:

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!