Pozrite sa, ako dojímavo zareagovala babička na darček, ktorý dostala od svojej vnučky!

Svetom internetu sa takmer rýchlosťou blesku rozšírilo video, ktoré zachytáva reakciu babičky na nečakaný darček, ktorý dostala od svojej vnučky.

V tajomnej krabici sa ukrývalo roztomilé šteňa, ktoré starenke vzalo doslova všetky slová z úst.

Jej reakcia je veľmi dojemná a možno, že doženie k slzám aj vás. Je za ňou totiž oveľa viac, než len radosť z vítaného darčeka. Je za ňou aj pomerne dlhý a smutný príbeh, ktorý má vďaka vnučke našťastie šťastný koniec.

Alexandra Del Cima žije celý svoj život v Kalifornii, USA a veľmi lipne na svojej rodine. O to viac prežívala so svojou babičkou jej zármutok, keď jej v roku 2019 nečakane a náhle uhynul milovaný člen rodiny – do tej doby jej posledný pes (meno maznáčika Alexandra neuvádza). Keď sa starenka psychicky dostala z najväčšieho šoku, začala uvažovať, ako prázdne miesto vo svojom živote zaplní. Rozhodla sa preto, že požiada svoju rodinu o ďalšie šteňa.

Bohužiaľ kvôli finančnej situácii rodiny nebolo možné želanie babičky ihneď vyhovieť. Žena tak ostala vo svojom dome osamotená po dobu niekoľkých mesiacov a myšlienky na nového štvornohého priateľa sa takmer vzdala.

V januári roku 2020 jej jej najbližší pripravili životné prekvapenie. V tajomnej kartónovej krabici jej podľa svojich slov vracali iba niektoré z vecí potrebných na pletenie a háčkovanie, avšak tá ukrývala oveľa väčšie prekvapenie.

Babička si od svojej vnučky a dcéry (obe ženy odovzdávali babičke darček spoločne) prevzala kartónovú škatuľu s trochu nedôverčivým výrazom. Jej opatrnosť podporila práve Alexandra, ktorá celú situáciu natáčala na mobilný telefón.

Po chvíli váhania babička škatuľu opatrne otvorila. To, čo v nej zbadala, jej vyrazilo dych.

Na deke, ktorá bola stočená na dne krabice, sa krčilo deväťtýždňové šteňa kríženca Maltézskeho psíka a Shih-tzu. Starenka sa najskôr začala smiať, ale po chvíli sa samým dojatím rozplakala.

Pozrite sa na jej dojemnú reakciu TU:

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!