Svojej ex manželke nosí kvety k narodeninám aj stále po ich rozvode: Kolegovia si z neho za to robia veľké posmešky, on im však odkazuje TOTO:

Na internete sa objavil článok, v ktorom otec rodiny opisuje svoj príbeh. S ohľadom na jeho posolstvo nie je divu, že sa šíri rýchlejšie ako svetlo.

Kristián je otec a prešiel si rozvodom. Najväčšiu starosť mu však robilo to, aby ich rozvod s manželkou nemal negatívny dopad na ich maloleté deti. Trápili ho obavy o deti, o ktoré sa bál, že to nepochopia a budú sa trápiť.

Kristián to má tak, že jeho bývalá žena síce už jeho ženou nie je, ale stále zostáva mamou jeho detí. A veľmi si ju za to váži…

Dbá teda o to, aby jeho malí synovia videli, že sa k nej stále chová s úctou. V deň jej narodenín jej kúpi kvety a darček a ďalej dodržiava zavedenú tradíciu, že jej spolu s deťmi pripraví raňajky každý víkend. Keď sa mu kolegovia smejú a vyjadrujú nepochopenie pre jeho správanie, vysvetľuje im, že ide predsa predovšetkým o to, že má na starosť výchovu dvoch chlapcov, ktorí za chvíľu vyrastú v mužov.

Verí tomu, že svojim príkladom im ukáže, ako by sa v budúcnosti aj oni mali správať ako k svojej mame, tak tiež k partnerke.

Vo svojom rozprávaní apeluje na mužov aj ženy, aby sa zamysleli nad svojím správaním po rozvode, a kvôli svojim deťom ho zmenili k lepšiemu. To je totiž oveľa, oveľa dôležitejšie ako ich vzájomné problémy, ktoré stáli za rozchodom alebo rozvodom. Ak jeho príbeh bude inšpirovať napríklad len niekoľko ľudí k tomu, aby sa zamerali na svoje deti a ich šťastie a uhladili ostré hrany sporov so svojím bývalým partnerom alebo partnerkou, má jeho rozprávanie výzva zmysel.

Zdieľajte tento poučný príbeh zo života so svojimi priateľmi!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!