Táto 91-ročná babička miesto oddychovania, pletie denne deky a prikrývky pre opustených psíkov do útulkov v okolí!

Táto babička pletie od rána do večera. Svoje výrobky však posúva niekomu, kto ich skutočne potrebuje. Macy Greenová je sympatickou starou dámou, ktorá robí veľmi záslužnú činnosť.

Má rada zvieratá a snaží sa im pomáhať.

Nie každé zviera má šťastie na to, aby sa dostalo do dobrých rúk. Je rad tých opustených, ktoré končia v útulkoch. A je jasné, že tu im stále chýba určitý komfort, láska a vybavenie. Nielen u nás, ale aj inde vo svete bojujú útulky s nedostatkom peňazí.

Zvládnuť všetko dokážu hlavne vďaka hodným ľuďom, kam patrí aj táto babička.

Rovnako ako mnoho iných babičiek, tak aj ona pletie. Nie však pre seba, ale pre psov.
Nie pre svojich, ale pre tých opustených. Má už 91 rokov a mohla by doma len tak odpočívať. Ona však chce byť aj v tomto veku prospešná. A pretože jej ide pletenie veľmi dobre, rozhodla som, že týmto spôsobom pomôže psíkom v útulku.

Táto sympatická žena pletie dlhodobo a vždy odovzdáva väčšie množstvo dečiek, ktoré sú následne darované útulkom. Už ich uplietla vyše 600, vďaka ktorým majú psíkovia pohodlie a teplo. S pletením ale stále nekončí a pokračuje aj naďalej.

Táto žena si zaslúži veľký obdiv. Súhlasíte? Zdieľajte tento potešujúci príbeh so svojimi priateľmi na Facebooku!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!