Tento vyhodený a opustený psík sa nepohol z miesta a na ošúchanej deke čakal na návrat svojho milovaného majiteľa

Majiteľ vyhodil na Silvestra nechceného psíka spolu s vecami, ktoré zahŕňali aj jeho prikrývku. Spolu s rodinou ho opustili,  keď sa presťahovali do nového domu v meste.

Akoby opustenie psa a zaobchádzanie s ním ako s odpadom nebolo dosť neľudské, rodina mu neposkytla ani jedlo ani vodu.

Zmätený pes sa namiesto hľadania potravy alebo chráneného priestoru rozhodol zostať na svojej deke a čakať na návrat svojho majiteľa. Pes si ani neuvedomoval, že jeho majiteľ sa už nikdy nevráti.

Marina Tarashevska, spoluzakladateľka spoločnosti Dallas DogRRR, išla po zadnej uličke, keď zbadala psa schúleného na deke obklopeného vyradenými domácimi predmetmi. Pes sa triasol v chladných zimných teplotách.

Susedia v okolí Maríne povedali, že majiteľ psa ho na Silvestra opustil.

Marina si všimla, že sučka, ktorej dala meno Camilla, vyzerala vystrašená z cudzích ľudí a nechcela opustiť miesto, kde ju nechal jej majiteľ.

Je známe, že psy sú mimoriadne sentimentálne a prejavujú majetníctvo voči svojim veciam, ktoré zahŕňajú ich majiteľa, hračky, domov a prikrývky.

Preto sa Camilla držala svojho jediného majetku, prikrývky, a to aj potom, čo ju majiteľ opustil, povedala Marina. Spolu s pomocou Patti Dawsonovej, výkonnej riaditeľky Dallas DogRRR, sa Marina priblížila k psovi a zakaždým, keď sa o to snažila, sučka utiekla.
Keď Marina ustúpila, Camilla sa vrátila a sadla si na deku.

Marina sa nevzdala a prišla s plánom, ako ju nalákať. Zakaždým, keď Camilla utiekla, Marina stiahla prikrývku uličkou bližšie k svojmu autu.  Trvalo viac ako hodinu, kým pomocou deky prilákala psa bližšie k svojmu autu.

Keď bola Camilla dostatočne blízko pri aute, chytila ​​psa a dala ju do klietky pre psov.

Camilla bola čoskoro späť v záchrannom centre a bola v bezpečí prvýkrát v živote.

Veterinár ošetril sučku na infekciu uší a poranenia krku, ktoré mohli byť spôsobené pri boji s iným psom. Camilla mala spočiatku obavy z prostredia. Taktiež sa vyhýbala očnému kontaktu, čo bolo prejavom nedôvery k ľudským bytostiam.

Čoskoro však nadviazala spojenie s tamojšími ľuďmi, ktorí sa k nej správali láskou, ktorú si vždy zaslúžila.

Podľa Patti robí Camilla veľký pokrok a teraz sa cíti s ľuďmi bezpečnejšie. „Ide jej to skvele.“ Začína ľuďom dôverovať, “uviedla Patti a dodala, že Camilla, ktorá je momentálne v útulku a čaká na milujúcu rodinu, ktorá si ju adoptuje.

Zdroj: en.goodtimes.my, Dallasdog/RRR

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním.

Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme.