Žena šla na plastickú operáciu, aby sa viac páčila manželovi: Ten podal návrh o ROZVOD!

Istá žena z Číny podstúpila plastickú operáciu viečok, no výsledok nebol taký, aký chcela. „Stala si sa škaredá,“ povedal manžel a chcel podať žiadosť o rozvod.

V roku 2019 sa Jean rozhodla podstúpiť operáciu dvojitých viečok. Ide o pomerne populárny postup v ázijských krajinách, ktorý oči opticky zväčšuje a dodáva im výraznejšie. Operácia trvala niekoľko hodín, no skončila neúspechom… Oči ženy zostali po operacií veľmi opuchnuté a opuch sa nezmenšil ani po troch mesiacoch.

Jean bola veľmi sklamaná, no najväčšie „prekvapenie“ prišlo od jej manžela.

Nedokázal prijať takýto ženský vzhľad a už sa pripravoval na rozvod. Muž bez okolkov povedal, že už nevyzerá krásne. Nakoniec sa žena s klinikou dohodla, že podstúpi bezplatnú operáciu a opraví všetky defekty. Ani po ďalšej operácií však žena nebola spokojná. Viečka jej padali a kútiky očí ho nebolo vôbec vidieť.

„Minula som veľa peňazí, aby moje oči vyzerali pekne a menej strašidelne. No po tejto procedúre som bola ešte viac znechutená. Môj manžel sa dokonca chcel so mnou rozviesť! Povedal, že už nie som pekná,“ povedala Jean.

Teraz žena požaduje od kliniky náhradu škody – asi tritisíc dolárov a nahradiť jej morálnu ujmu. Predstavitelia kliniky to však zatiaľ odmietajú realizovať. To, či sa žene podarilo obnoviť vzťah s manželom sme sa už nedozvedeli.

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Prečítajte si tiež:

Mamička, ktorá bojovala s rakovinou mala jediné prianie – pred svojou smrťou porodiť a vidieť dcérku!

Majiteľka nemeckého ovčiaka zachránila osirelú srnku: Psík jej celý čas pomáha so starostlivosťou!