Piloti oznámili cestujúcim: „Musíme lietadlo otočiť a vrátiť sa. Jedna matka zabudla svoje dieťa na letisku.“

V roku 2019 sa po celom svete rozšíril príbeh matky, ktorá počas letu zo Saudskej Arábie do Kuala Lumpur ponáhľala k pilotom do kabíny, aby im oznámila niečo, čo ich prinútilo lietadlo okamžite otočiť a zamieriť späť.

Žena totiž na letisku zabudlo „niečo“ veľmi cenného.

Pre pilotov aj cestujúcich to mal byť obyčajný let, kým jeho priebeh nezmenila jedna žena, ktorá pilotov prinútila otočiť lietadlo a vrátiť sa späť na letisko z veľmi dobrého dôvodu. Lietadlo vzlietol a zamieril na trasu zo Saudskej Arábie do Kuala Lumpur. Akonáhle sa odlepil od zeme, piloti počuli niečo veľmi nečakané. Odštartovali z letiska v Džidde blízko pobrežia Červeného mora, keď cestujúci ponáhľala do kokpitu.

Piloti náhle prehovorili k cestujúcim:

„Musíme lietadlo otočiť a vrátiť sa. Niekto z cestujúcich zabudol svoje dieťa na letisku.“

Medzi pasažiermi sa ozval šum a rovnako zmätený bol aj pracovník letiska, ktorý správu od pilotov prijal. Najprv príliš nechápal, o čo presne ide. Nechcelo sa mu veriť, že by matka zabudla svoje vlastné dieťa na letisku, nikto predsa nie je taký nezodpovedný.

Aj pre pilotov bola táto situácia úplne nová a znovu požiadali o povolenie na obrat späť na letisko. Nie je jasné, ako dlho trvala cesta späť a ako dlho bolo dieťa stratené samo na letisku. Dôležité však je, že sa žene podarilo sa vrátiť a opäť sa stretnúť so svojim potomkom.

Ako sa niečo také mohlo stať, to je pre všetkých záhadou.

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Prečítajte si tiež:

Emocionálne príbehy zachytené na fotografiách: Ktorý sa vás dotkol najviac?

Zdravotná sestrička si adoptovala dieťatko, ktoré bolo v nemocnici dlhých 5 mesiacov a za celú dobu ho nikto nenavštívil