Čínsky podnikateľ pozval 6400 svojich zamestnancov na dovolenku! Pozrite sa, ako to celé vyzeralo!

Čínsky podnikateľ pripravil pre svojich zamestnancov neuveriteľné prekvapenie, ktoré si u nás na Slovensku vieme predstaviť len ťažko! Pozval ich na spoločný výlet do Francúzska.

Poviete si, Francúzsko, nič výnimočné. Ale predstavte si počet zamestnancov, ktorých pozval – 6400!

Krátka dovolenka sa konala pri príležitosti oslavy 20. rokov jeho firmy. Muž objednal a VYPREDAL 140 hotelov v Paríži a zarezervoval 4700 izieb. Ich 4-dňová dovolenka zahŕňala súkromnú prehliadku múzea Louvre a hromadnú návštevu kabaretnej show Moulin Rouge. Na programe výletu bolo okrem oslavy výročia firmy a obdivovania pamiatok Európy aj vytvorenie najväčšieho živého nápisu. Inšpektori  z Guinnessovej knihy rekordov sledovali, ako sa skupina postavila na pláž, aby prekonala rekord v najdlhšej „vete vyrobenej ľuďmi“.

Chceli by ste pracovať pre takéhoto zamestnávateľa? Dajte nám vedieť v komentároch!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.