Lekári ju dokonca až 14-krát nabádali na POTRAT: „Niekto z hora mi však našepkával, že to bude určite v poriadku, počúvla som srdce a odmietla som!“

Iba 22-ročná Kiera Meldrum, mladá žena, ktorá to už vo svojom veku mala naozaj ťažké a prekonala  niekoľko potratov. Keď v júli 2018 zistila, že je opäť tehotná, tešila sa, že tentoraz bude tehotenstvo v poriadku. Namiesto radosti však prišiel šok.

Lekári jej odporučili potrat, pretože vraj dieťa trpelo zdravotnými ťažkosťami. Kiera si bola istá, že tehotenstvo zvládne a za dcérku bojovala. Dnes je šťastnou mamičkou krásneho dievčatka s menom Lilley-Rose.

Kiera bola šťastím bez seba, tentoraz prekonala prvý trimester a zdalo sa všetko na dobrej ceste. Pri kontrole v ďalšom trimestri však lekár zistil, že nenarodené dieťatko trpí vážnou zdravotnou vadou a odporučil potrat. To sa opakovalo s každým ďalším vyšetrením. Kiera však nepodľahla tlaku lekárov a dieťatko si ponechala.

Akoby jej niekto z hora našepkával, že to bude v poriadku. Počula cudzí hlas, ktorý jej hovoril, že to zvládne…

„Neposlúchla som lekára, počúvala som svoje srdce!“

Dnes mladá žena spomína, ako náročné obdobie pre ňu tehotenstvo bolo. Lekári jej celkom 14-krát nabádali k potratu, ona však poslúchla hlas svojho srdca a odmietla. Jej nenarodené dieťa trpelo ťažkým ascitom 3. stupňa v čreve, čo spôsobuje hromadenie tekutiny v bruchu a môže viesť k prasknutiu vnútorných orgánov. Stav môže skončiť fatálne pre dieťa i matku. „Vedela som, že to malá zvládne, pretože je veľká bojovníčka, a ja som musela bojovať aj za ňu!“

Malá Lilley-Rose sa narodila vo 34. týždni tehotenstva a vážila niečo cez dva kilogramy.

Hneď po pôrode bola dievčatku vykonaná operácia čreva a nasledoval osemtýždňový pobyt v inkubátore. Po druhej operácii však mohla s mamičkou opustiť nemocnicu.

Dnes je dievčatko zdravé, šťastné a svojej mamičke robí iba radosť!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!