Nádherné oči tohto psíka vyzerajú ako z rozprávky a majú také kúzlo, ktorému určite podľahnete aj vy!

Psí pohľad pozná každý z nás a občas toto slovné spojenie s obľubou používame aj medzi ľuďmi. Psí pohľad má totiž také kúzlo, ktorému podľahne snáď každý z nás.

Keď sa na vás ten chlpatý priateľ pozrie svojimi psími očami, ste schopní mu odpustiť v jedinom okamihu úplne všetko. Anglický kokeršpaniel Winnie si svojim rozprávkovým pohľadom získal sympatie tisícov ľudí po celom svete.

Tento prispôsobivý pes má veľmi priateľskú a milú povahu. K svojej rodine je silne viazaný a pôsobí ako psík s večne dobrou náladou. Pôvodne bol chovaný ako poľovný pes a jeho obľuba v aportovaní a stopovaní je v jeho povahe stále veľmi silne zakorenená.

Pokiaľ sa rozhodnete zaobstarať si anglického kokeršpanela, určite by ste mali zvážiť, či ste pripravení práve pre tento druh psieho kamaráta. Veľmi zle znáša samotu, jeho srsť si vyžaduje každodennú starostlivosť a je veľmi tvrdohlavý.

Naopak je ale veľmi inteligentný, stále veselý, miluje spoločnosť ľudí a prispôsobí sa za každých okolností. Isté je, že pokiaľ sa pre neho rozhodnete a dáte mu svoju lásku a starostlivosť, stonásobne vám to vráti späť.

Keď sa Winnie narodil 28. októbra 2019, už napohľad bolo jasné, že bude výnimočný. Jeho veľké oči boli dominantou a priťahovali obdiv všetkých, ktorí sa s ním stretli.

Instagramový profil, kde sú zdieľané mnohé fotografie tohto roztomilého štvornohého priateľa, sa stal veľmi populárnym a v dnešnej dobe sa môže pochváliť 422 tisícmi sledujúcich užívateľov.

Winnie denne očarí mnoho užívateľov internetu, ktorí jeho oči prirovnávajú k pohľadu Disneyho postavičiek. Sú totiž naozaj krásne a pokiaľ sú skutočným pohľadom do duše, má tento verný priateľ tú najčistejšiu dušu na svete.

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!