Nie všetky deti majú šťastie na milujúcich rodičov: Toto je veľmi dojemný príbeh ako si cudzia žena adoptovala malé, opustené dieťa!

Existuje  veľké množstvo prípadov, keď sa rodičia o svoje deti nestarajú, či ich dokonca týrajú. Našťastie ale existujú aj ľudia, ktorí sú ochotní si následne tieto deti, ktoré skončia v najrôznejších ústavoch, vziať do svojej starostlivosti a všetku chýbajúcu lásku im vynahradiť.

Nasledujúci príbeh, o ktorom by sme Vám radi povedali sa stal pred viac ako desiatimi rokmi, ale je tak dojemný, že stojí za to si ho pripomenúť.

Príbeh sa začal v jednom rodinnom dome v ruskej Yaroslavli, z ktorého miestni obyvatelia niekoľko dní počuli plač. Keď plač neustával, rozhodli sa zavolať políciu, aby preverila, čo sa v onom dome deje. Z domu totiž nikdy miestni nevideli nikto vychádzať, ani doňho vchádzať. Keď polícia vstúpila dovnútra domu, zistila, že je úplne prázdny, nebol v ňom nikto, až na rok staré bábätko, ktoré bolo zdrojom onoho plaču, ktorý miestni počuli.

Nebolo divu, že malé dievča, ktoré sa volalo Liza, plakalo. Rodičia ju tam nechali samotnú a ona mala samozrejme hlad, smäd a celkom iste sa aj bála.

Polícia previezla dievčatko do nemocnice a začalo sa pátranie po jej rodičoch. Po rómskych rodičoch dievčatka ale akoby sa zľahla zem, polícia ich nedokázala nájsť. Dievčatko čakalo umiestnenie do ústavu, kde mala čakať na adopciu. Vzhľadom na tmavú pleť dievčatka ale všetci vedeli, že šanca, že si malú Lizu niekto vezme, nie je príliš veľká.

Potom ale zasiahol osud. Už v nemocnici totiž Lizu spoznala žena menom Inna Nikka, ktorá do nemocnice chodila navštevovať svojho chorého syna.

Keď išla za ním, vždy sa zastavila aj za Lizou. Keď však žena jedného dňa chcela Lizu opäť navštíviť, v nemocnici jej povedali, že Liza bola prevezená do sirotinca, pretože ju nikto nechcel adoptovať. Inna Nikka si k malej Lige vytvorila také silné puto, že sa rozhodla, že ju adoptuje sama.

Proces adopcie bol dlhý a komplikovaný, ale nakoniec po roku všetko dobre dopadlo a Liza získala nový domov.

Milujúce prostredie spoločne so schopnosťami a krásou dievčaťa nakoniec viedli k tomu, že postupom času vyhrala niekoľko súťaží krásy. Dnes je veľmi šikovná a múdra mladá dáma!

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!