Ochrnutá žena na vozíčku videla svojho manžela, ako sa každú noc tajne vykráda z domu: TO, čo sa však dozvedela – nečakala!

Brad a Liz mali všetko, čo potrebovali, plánovali si svadbu a vedeli, že ich spoločný život bude fantastický. Mali rovnaké sny, mali spoločné ciele v živote a už mali tri úžasné deti. Osud však zasiahol, pretože tri týždne pred svadbou sa život Brada a Liz navždy zmenil.

Rodina zišla z cesty a na aute sa prevrátila sa kvôli defektu pneumatiky. Našťastie ich tri deti vyviazli iba s niekoľkými pomliaždeninami a škrabancami, Brad si zlomil nohu, ale bohužiaľ Liz si poškodila chrbticu tak nešťastne, že ochrnula od pása nadol. Brad, napriek tomu, že v armáde videl niekoľko strašných zranení, nedokázal spracovať zranenie a paralýzu svojej manželky.

Liz bola silnou osobnosťou, ale skutočnosť, že sa dostala na invalidný vozík, bola pre ňu ťažko stráviteľná, najmä preto, že jednou z jej veľkých vášní bola turistika.

Po hroznej autonehode, Liz Soden ostala paralyzovaná a vedela, že nebude „normálna“. Chcela to, čo si myslela, že bude najlepšie pre jej snúbenca a preto mu povedala: „Opusti ma, choď von a nájdi si niekoho iného.“

Brad celé 3 mesiace odchádzal každú noc a zamkol sa v garáži.

Neurobil však to, čo od neho žiadala partnerka, miloval ju a chcel urobiť niečo, čo ju spraví šťastnou. Brad sa rozhodol vytvoriť jedinečný Speedster s pneumatikami pre motocykle a vysokou rýchlosťou 30 míľ za hodinu. Jeho batéria vydržala nabitá celých 10 dní. Nový invalidný vozík poskytol Liz voľnosť, po ktorej zúfalo túžila.

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!