Svokra jej dala skutočne krásny darček: Keď ho otvorila, oči sa jej zaliali slzami: Žena sa podelila o svoj príbeh a prosí ľudí o názor

Vedeli ste o tom, že niektoré dary môžu ublížiť? Darčeky majú byť také, aby priniesli radosť a na tvári sa má u obdarovaného človeka objaviť úsmev.

Agnieszka to, žiaľ, nezažila. Cítila sa trápne, smutne a rozhorčene správaním svojej svokry a jej manžela. Rozhodla sa o celom príbehu podeliť na internete.

Rodičia Agnieszky sú mŕtvi, nemá žiadnych súrodencov ani priateľov. Rodina jej manžela, by mala byť tou, ktorá by jej mala byť najbližšia.

„Chcela som si na Vianoce vziať šaty, aby som vyzerala čo najlepšie. Nielen pre môjho manžela, ale aj pre jeho rodičov. Bohužiaľ som sa do nich ale nezmestila. Bojujem s autoimunitnými chorobami. Nakoniec sa mi však podarilo sa do šiat dostať. Bola to však obrovská chyba”.

„Išli sme na večeru k jeho rodičom.

Večera bola dokonca v príjemnej atmosfére, čo je prekvapivé, pretože mám dojem, že ma moja svokra nemá rada. Kúpila som uteráky, posteľnú bielizeň a vonné sviečky pre jeho rodičov, manželovi som kúpila lístok na koncert a deťom hračky. Nadišiel čas pre mňa. Veľmi ma zaujal malý darček od mojej svokry.

Keď som ho otvorila, onemela som. Vnútri boli tabletky na chudnutie – liečba na dobu troch mesiacov.“

„Pozrela som sa na svoju svokru a potom na svojho manžela, ktorý sa začal smiať. Zrazu sa do mňa začala navážať jeho matka: „Agusia, si mladá, ale tučná. Takto to nejde, musíš sa o seba a svojho manžela starať.” No, akoby som onemela. Sakra, neviem, koľkokrát musím povedať, že moja obezita je dôsledkom choroby, a nie prejedania sa!

Pozrela som sa na ňu, ani som jej nepoďakovala.

Rýchlo sme odišli a môj manžel v aute mi povedal: „Agnieszka, neuraz sa, ale vážne by si mala so sebou robiť.” „Srdce sa mi zlomilo. Nikto nechápe, že som chorá?”

Takýto nevšedný darček by zrejme mnohých ohromil. Je neuveriteľné, ako si ľudia môžu dovoliť také nezvyčajné darčeky, keď vedia, že je človek chorý. Darčeky by mali prinášať radosť a uspokojenie, nie spôsobovať, aby sa ľudia cítili nepríjemne… Buďme opatrní pri výbere darčeka pre niekoho iného.

Žena pridala svoj príbeh na internet a prosí ľudí o ich názor. Čo si o tomto darčeku myslíte? Napíšte nám svoj názor do komentárov.