Tento úžasný policajt rozptyľuje malé dievčatko po tom, čo jej otecko zahynul pri tragickej autonehode. „Keby to bolo moja dcéra, prial by som si pre ňu presne to isté“

Táto tragická fotografia ukazuje policajta, ktorý 2-ročnému dievčatku spieva pieseň, aby ju rozptýlil, kým jeho kolegovia vyťahujú z vraku auta jej zosnulého otecka.

Policajt Nick Struck bol tretím dôstojníkom na mieste činu v Brightone a dostal na starosť batoľa, pretože ďalší záchranári pomáhali zvyšku jej rodiny vo vozidle.

V aute bolo 6 ľudí, vrátane 4 detí a havarovali s veľkým SUV na diaľnici I-76.

Otec dievčaťa zrážku neprežil a jej matku a ďalšieho súrodenca letecky transportovali na pohotovosť. Sanitky previezli batoľa a dvoch z jej troch súrodencov do nemocnice. Našťastie sú matka a deti v poriadku.

Svedkovia uvádzajú, že vozidlo stratilo kontrolu, keď dostala jedna zo zadných pneumatík defekt.

Polícia potvrdila, že nikto v aute nebol pripútaný.

Sám otec dvojročnej dcéry policajt Nick presne vedel, čo má urobiť, aby bolo dievčatko pokojné-začal jej spievať pieseň „Twinkle Twinkle Little Star“.

Polícia dlhodobo venuje pozornosť dodržiavaniu povinnosti pripútať sa.

Bezpečnostný pás Vám môže zachrániť život! Pripútajte sa!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah.

Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om.

Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane.