Tomuto 84-ročnému deduškovi poškriabali jeho milované auto, z bizarného dôvodu: TO, čo pre neho však spravili cudzí ľudia vás naozaj v sekunde dostane!

V Anglicku, v jednej z najkrajších dediniek menom Bibury, ktorá ukazuje mnoho kamenných domov zo 17. storočia sa odohral príbeh, o ktorom vám chceme povedasť.

Peter Meddox sa presťahoval do tejto malebnej dedinky po tom, čo mu zomrela jeho žena.

Je to už takmer 20 rokov, čo tu žije. Nanešťastie tunajší obyvatelia nie sú práve prívetiví susedia. Prečo? Pretože sa im nepáčila krikľavo žltá farba jeho automobilu. Príbeh je kuriózny, keďže obyvatelia tohto malého mestečka, ako aj turisti „obvinili“ pána Maddoxa , 84-ročného zubára na dôchodku, „z vizuálnej kontaminácie“ tohto pokojného mestečka so zaparkovaným farebným vozidlom Vauxhall Corsa Yellow. pri dverách jeho domova.

Vyškriabali mu na auto „vysťahuj sa“ a poškodili ho, len preto, že si mysleli, že sa toto krikľavé auto nehodí do tejto lokality.

Obyvatelia tvrdia, že to nemohol byť nikto z miestnych, ale kto iný by to bol? Vystrašený Peter si musel kúpiť nové auto vo farbe šedej. Ale toto sa nepáčilo zberateľovi ani ďalším ľuďom, ktorý počuli tento smutný príbeh, a preto sa rozhodli, že to tak nenechajú. Majitelia žltých áut z celej krajiny prejavili s týmto mužom solidaritu a zorganizovali „road trip“ a zúčastnilo sa na ňom viac ako 100 vozidiel.

Chceli sa starého pána zastať, a to sa im aj podarilo. Naplánovali jazdu cez dedinku, len so samými žltými autami.

Keď sa v ten deň uskutočnil ich plán, ľudia neverili svojim očiam, a hlavne dedkovi sa zaliali oči šťastím a vďakou.

Snažme sa byť k sebe ľudskí, solidárni a pomáhajme si navzájom. Toto je naozaj krásny a inšpiratívny príbeh o tom, ako sa cudzí človek dokázal zastať starého pána. Zdieľajte tento článok so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte dobro medzi nami!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane