Toto malé, 8-ročné dievčatko spravilo veľmi krásny skutok: V reštaurácií sa cez okno dívala na smutného bezdomovca a rozhodla sa mu svoj obed podarovať!

Dievčatko, menom Ella, urobila veľmi veľkorysý čin, ktorý by nikto od tak malého dievčatá nečakal. V reštaurácii s názvom Lallapalooza si objednala so svojím otcom obed.

Ella si však všimla bezdomovca za oknom, ako sedí na lavičke.

Zrazu sa spýtala svojho otca, Eddie Scotta: „Môžem mu to dať?“ Otec bol veľmi zarazený, ale prekvapený. Ella vzala svoj tanier a odišla za mužom von. Keď k nemu dorazila, jednoducho mu dala svoj obed.

Jeden zamestnanec ďalšej reštaurácie to videl a v rozhovore uviedol, že mu neskôr daroval tanier a príbory. Muž mu bol nesmierne vďačný.

Rovnako ako každý iný rodič, tiež Eddie bol nesmierne hrdý na svoje dieťa a našťastie bol schopný vykonať záznam o tom, čo sa práve stalo. Následne vložil príspevok na Facebook. Netrvalo dlho a príspevok, ktorý sa začal šíriť prostredníctvom internetu, sa stal hitom.

Eddie o dva dni neskôr dostal telefonát.

Žena, Roseanne, sa sentimentálnym hlasom ozvala do telefónu. Povedala, že muž, ktorému jeho dcéra dala jedlo, je jej bratom Davidom. Je to 62-ročný veterán, ktorý trpí stresovým posttraumatickým syndrómom a nevidela ho už pol roka. Eddie hneď zalarmoval všetky možné kontakty, aby umožnil tejto žene znovu vidieť svojho brata.

Ak sa to podarilo už nevieme, avšak je isté, že dievčatku sa podarilo urobiť niečo úžasné. Nezatvorila oči pred tvrdou skutočnosťou a s otvoreným srdcom sa rozhodla pomôcť niekomu, koho vôbec nepoznala.

Nádherný príbeh však? Zdieľajte ho so svojimi priateľmi a šírte dobro!

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!