Video len pre naozaj silné povahy: Žena si myslela, že z kanálu počuje mačku. S hrôzou zistila, že je to plačúce bábätko!

Nad každým takýmto príbehom zostáva rozum stať, a napriek tomu sa tieto strašné veci dejú nie prvý, ani posledný krát…

Toto dieťa bolo nájdené odhodené v pouličnom kanáli…

Za mnohými situáciami sa skrýva tragická príčina. Možno rodičia nemajú prostriedky alebo schopnosti sa o svoje dieťa postarať. Len ťažko si človek dokáže predstaviť, aké to pre rodičov musí byť, vedieť, že svoje dieťa musíte opustiť, aby sa malo lepšie ako s vami. Často sa dočítame, že novorodeniatko bolo nájdené na verejnej toalete, na Filipínach dokonca dve dievčatá objavili bábätko na toalete v kostole. Nasledujúci príbeh, ktorý vám dnes prinášame je však tvrdý aj pre silné povahy.

Sú ale aj prípady, keď sú deti ponechané na úplne iných miestach, vonku, v chlade ako vyhodené odpadky. Je desivé vedieť, že sa niečo také vo svete deje.

Žena menom Geeta z Chennai v Indii začula na ulici zvláštny zvuk. Najskôr sa domnievala, že ide mačku, ktorá uviazla medzi trubkami v pouličnom kanáli. Ponáhľala sa, aby nebohému stvoreniu pomohla na slobodu. V tej chvíli však ustrnula, bola v šoku z toho, čo videla.

Išlo o dieťa, ktorého jeho matka opustila a pohodila do pouličného kanálu ako vrece odpadkov.

Ešte mal pripojenú pupočnú šnúru, ktorá sa mu navyše nebezpečne omotala okolo krku. Žena, ktorá novorodeniatko našla, uviedla, že bolo veľmi bledé a plné špiny a hmyzu.

Chlapec bol okamžite prevezený do nemocnice v Chennai, neskôr bol prijatý do detskej nemocnice v neďalekom meste Egmore, kde sa mu dostalo potrebnej starostlivosti. Dnes je umiestnený v milujúcej rodine a darí sa mu výborne. Každé dieťa má právo na šťastné detstvo a život!

Prečítajte si tiež:

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!