Psík sa snaží zabaviť bábätko a zastaviť jeho plač: Majiteľovi sa to podarilo natočiť na video!

Domáci miláčikovia sú schopní pre svojich majiteľov urobiť úplne všetko. Vždy a za každej situácie sa im snaží akokoľvek pomôcť. A je dosť možné, že ste toho za svoj život už videli veľmi veľa.

Ale akonáhle uvidíte, ako sa tento psík snaží rozveseliť malé batoľa, aby prestalo plakať, určite sa zasmejete. To, čo vymýšľa, je totiž úplne parádne.

Psík menom Bruttus, si úplne zamiloval bábätko svojej majiteľky. Zakaždým, keď plakalo, prišiel k nemu a priniesol mu svoju obľúbenú hračku. Zvieratá totiž často bývajú veľmi starostlivé a nápomocné, keď majú ich milovaní majitelia malé dieťa. Pretože si obľúbia každého, koho milujú pánikovia.

Tieto príbehy bývajú väčšinou skutočne veľmi dojemné, ale tento je úplne iný. U neho sa totiž s radosťou a úprimne zasmejete. Na videu nižšie môžete vidieť malého psíka, ktorý sa takmer cez noc stal slávnym na internete. Keď jeho malý ľudský braček plače, tentokrát psa ani nenapadne doniesť mu nejakú hračku. Pes si jednoducho sadne a začne vyť. A vyje tak hlasno, že to prehluší plač bábätka. A čuduj sa svete, naozaj to funguje.

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Zdieľajte tento krásny príbeh! Na našom webe nájdete viac zaujímavého obsahu, fotiek a videí.

Prečítajte si iež:

Psík sa snaží zabaviť bábätko a zastaviť jeho plač: Majiteľovi sa to podarilo natočiť na video!
Šikovné dievčatko pohotovo zavolalo záchranku a pomohlo svojej tehotnej mamičke, ktorá spadla zo schodov!