Rodičia sa s dcérkou museli už rozlúčiť, ale stal sa vtedy skutočný ZÁZRAK! Dnes je úplne zdravá!

Niekedy sa život otočí nečakaným smerom. Bella sa narodila s mitochondriálnou chorobou. Mitochondriálna choroba je jednou zo zriedkavých chorôb a je spojená s poruchami produkcie bunkovej energie. Účinná medikamentózna liečba mitochondriálnych chorôb neexistuje.

V prvých mesiacoch života sa Bellin stav zhoršoval a zhoršoval, takže lekári jej dávali len malú šancu na prežitie. Napokon musela dýchať pomocou dýchacieho prístroja.

Potom prišiel ten deň. Rodičom a priateľom lekári povedali, že sa teraz musia s malou Bellou rozlúčiť. Bola veľmi blízko smrti.

Fotografia nižšie zachytáva srdcervúci moment, keď sa mama a otec rozlúčili s ich malým slniečkom. Krátko nato vypli prístroj, ktorý ich dcéru držal pri živote.

Keď bolo zariadenie na podporu života vypnuté, rodičia držali dcéru za ruku. Chceli, aby nezomrela sama. Ale zrazu otec pocítil, ako ho dievča štíplo do prsta. Bella sa začala zázračne pohybovať a plakať! Vôbec sa jej nechcelo odísť.

Lekári nerozumeli, čo sa deje! Dailymail napísal, že hladina kyslíka v krvi dievčaťa sa zlepšila a všetky namerané hodnoty sa vrátili do normálu.

Pár týždňov po tomto incidente bolo dievčatko úplne zdravé!

O päť mesiacov neskôr sa Bella úplne zotavila. Choroba je preč, vlasy jej narástli a teraz má veľa síl. Rodičia to nazývajú skutočným zázrakom a lekári s tým úplne súhlasia.

Lekári už dievčatku nedokázali pomôcť. Rodičia sa s ňou museli rozlúčiť. No v momente, keď sa rodičia rozlúčili, choroba ustúpila! Ako inak to môžeme nazvať, ak nie zázrakom? Dnes rodinka len žiari – malá vyrástla a je vidieť, že je so svojou rodinkou šťastná!

Neváhajte a zdieľajte tento úžasný príbeh!

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.