Rodičia si adoptovali toto malé, 6-ročné dievčatko s Downovým syndrómom, ktoré už nikto nechcel: Ich prvé stretnutie vás dojme!

O adopcii dieťaťa tento pár premýšľal už dlhší čas. Až nakoniec spoznali svoju malú dcéru. Audrey Shook a Brent sa zoznámili na strednej škole a odvtedy tvoria šťastný pár.

Audrey vždy snívala o adopcii čínskeho dievčaťa. Táto túžba rýchlo vzrástla, keď videla dokument, ktorý zachytával život v sirotincoch v Číne. „Hneď som vedela, že sa chcem v budúcnosti starať o jedno z týchto detí.“ – hovorí.

Mala dvadsaťjeden rokov, keď sa vydala za Brenta. Krátko na to otehotnela. Dnes má Audrey šťastnú rodinu piatich detí, ale túžba po adopcii ju nikdy neprešla. Najprv ju napadlo prevádzkovať dočasný domov, ale uvidela fotografiu malej Lucy a všetko sa v jedinom okamihu zmenilo. Rodičia boli presvedčení, že chcú adoptovať dieťa bez rodiny. A tak sa rozhodli pre Lucy.

Lucy má Downov syndróm. Audrey a Brent cítili, že to zvládnu.

Dievčatko nechcel adoptovať nikto. Bola v sirotinci celý svoj život, kým sa neobjavili títo dvaja ľudia s úžasným srdcom. „Tieto deti sú veľmi nešťastné, celý život čakajú, až si ich niekto adoptuje.“

Zariadili všetko papierovanie a vydali sa na letisko v Houstone v USA vyzdvihnúť malú dcérku Lucy. Je to neuveriteľne dojemné stretnutie. Keď Audrey uvidela Lucy, plakala šťastím. Audrey sa prikrčí vedľa dievčaťa, vezme ju za ruku a pozdraví ju. „Ahoj miláčik, som tvoja mama.“ A Lucy sa neveriacky pýta: „Mami?“ Audrey vezme dieťa do náručia a má pocit, že má celý svoj svet vo svojich rukách.

Tento krásny moment si môžete pozrieť v nasledujúcom videu TU:

Ak ste našli v tomto článku niečo hodnotné pre vás alebo vás v niečom inšpiroval, podporte nás zdieľaním. Je to najlepší spôsob, ako podporiť kvalitný obsah. Vy rozhodujete o tom, čo letí, ďakujeme. 

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!