Sedemročný chlapec sa ponoril do bazéna a zachránil topiace sa trojročné dieťa!

Sedemročný chlapec zo Sacramenta v Kalifornii sa ponoril do dvojmetrového bazéna, aby zachránil trojročné dieťa. Massiah Browne bol v bazéne v bytovom komplexe, keď na dne bazéna zbadal malého chlapca s otvorenými očami.

Massiah sa rozhodne ponoril do vody a zachránil mladšiemu chlapcovi život.

V rozhovore chlapec, ktorý chodí na hodiny plávania od detstva, hovorí:

„Hral som sa v bazéne, keď som na dne bazéna videl chlapca, tak som vedel, že ho musím zachrániť,“ povedal sedemročný chlapec, ktorý bol v bazéne so svojou sesternicou.

Jeho matka Tiara Delvalleová rýchlo vybehla z neďalekého bytu pri bazéne, keď počula, čo sa práve stalo. Malý hrdina hovorí, že videl chlapca s doširoka otvorenými očami, a tak sa ponoril, aby ho zachránil.

Potom mu prišla na pomoc sesternica Savannah a pomohla vytiahnuť trojročného chlapca z bazéna.

Deti požiadali dospelých, aby zavolali na tiesňovú linku. Hovorca hasičského zboru v Sacramente potvrdil, že prví zasahujúci dostali telefonát z bazéna bytového komplexu 19. júla. Kým prišli záchranné zložky, svedkovia chlapcovej záchrannej operácie vykonali resuscitáciu chlapca v bezvedomí. Čoskoro začal chlapec sám dýchať. Hovorkyňa uviedla, že malé dieťa bolo prevezené do nemocnice v „kritickom stave“, ale zotavilo sa. Chlapcova matka to nazýva skutočným zázrakom.

Rodičom sa odporúča, aby na deti pri hre vo vode vždy dohliadali, pretože aj minúta nepozornosti môže mať za následok veľkú katastrofu.

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Prečítajte si tiež:

Šikovná žena so zlatými rúčkami vyrába psíkov z VLNY: Vyzerajú ako živí!
Kňaz rozprával dojemný príbeh z jeho života, o ktorom by mal počuť každý rodič! Zdieľajte ho!