Chlapček prvýkrát objal svojho adoptívneho bračeka a nedokázal zadržať slzy šťastia!

Keď sa narodí dieťa, je to vždy jedinečný pocit pre celú rodinu. Pri adopcii dieťaťa je príchod nového člena do rodiny rovnako úžasný a treba vždy poriadne osláviť! 

Vo videu zverejnenom na Instagrame ukázal 9-ročný Lander svoje dojemné nadšenie, keď prvýkrát držal svojho adoptovaného brata.

Pre mladého Landera príchod nového dieťaťa do rodiny oficiálne znamenal to, že sa stane veľkým bratom. Proces adopcie sa v jednotlivých krajinách líši, no stále je to dlhý a únavný proces, ktorý v niektorých prípadoch ani nie je úspešný.

Malý Rowan, ktorý sa narodil v lete 2020, si veľmi rýchlo našiel novú a milujúcu rodinu. Čakací proces trval niekoľko mesiacov, no oplatilo sa čakať.

Keď konečne došlo k adopcii, všetci v rodine mali obrovskú radosť, keď videli nového člena rodiny. Najmä pre Landera to bol vzrušujúci moment, keď prvýkrát držal svojho bračeka v náručí. Bol úplne dojatý a rozplakal sa od radosti. Lander je teraz oficiálne Rowanov starší brat. Má len 9 rokov, no už chápe svoje pocity a to, čo znamená byť taký malý, krehký a krásny ako jeho brat.

Užite si túto milostnú scénu. Sme si istí, že aj vy vyroníte slzu! Video si môžete pozrieť TU:

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Prečítajte si tiež:

Susedka vďaka svojej všímavosti zachránila početnú rodinu pred požiarom!
Mamička, ktorá bojovala s rakovinou mala jediné prianie – pred svojou smrťou porodiť a vidieť dcérku!