Toto že je BABIČKA? Má 66 rokov, no NIKTO jej to neverí!

Babička je nielen obľúbenou knihou známej spisovateľky, ale aj významná žena v živote nás všetkých.  Babička je obľúbenou postavou v mnohých rozprávkach a veľa z nás u nej hľadá nielen dobré rady do života, ale aj potrebné pochopenie a otvorenú náruč.

Francúzska modelka menom  Yazemeenah Rossi sa ale k svojej úlohe rozhodla postaviť inak, než by sa od nej čakalo.

Aj napriek tomu, že má v súčasnosti úctyhodných 66 rokov (narodila sa 21. Decembra, 1955), stále v dráhe modelingu pokračuje a za svoje telo sa rozhodne nehanbí.

Vďaka svojej neuveriteľnej kráse a životnému elánu sa dostala na titulné stránky niekoľkých prestížnych časopisov o móde a nad jej životným štýlom jej rovesníčky často žasnú. Yazemeenah má dve vnúčatá, typickou babičkou ale nie je.

Jej cesta za úspechom však nebola jednoduchá a na dráhu profesionálneho modelingu sa dostala v čase, keď s ním ostatné ženy končia. Yazemeenah bola výnimkou už od samého začiatku. Svoju kariéru sa rozhodla začať vo veku 30 rokov a prvú veľkú zmluvu s agentúrou podpísala o 15 rokov neskôr. Na prvý pohľad z nej vyžaruje nesmierne sebavedomie a je jasné, že je so svojím životom úplne spokojná.

Sama sa ale netají tým, že o seba starostlivo dbá. A to nielen o svoju postavu, ale aj o svoju pleť. Starostlivo si tiež vyberá potraviny, ktoré jedáva, a živí sa prevažne organickou stravou. Nepoužíva žiadne chemické prostriedky, na starostlivosť o kožu a vlasy používa prevažne repkový olej, čo je podľa jej slov dostačujúce.

Raz týždenne si dopraje peeling z olivového oleja a cukru. Nevyhýba sa cvičeniu, ale rozhodne to s ním tiež nepreháňa.

Konzumuje potraviny, ktoré sú v bio kvalite, a denne do svojho jedálnička zaraďuje avokádo, ale aj rybu.

Pokiaľ je to možné, neberie žiadne chemické lieky a akékoľvek zdravotné komplikácie sa snažia vyriešiť prírodnou cestou. Jej životným štýlom je súlad s prírodou, nie boj s ňou.

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku! Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Zdroj Foto: Yazemeenah Rossi AKA Yasmina Rossi/Facebook