Žena poprosila svojich susedov, aby si adoptovali jej tri milované deti: Dôvodom toho bola rakovina, ktorú vedela, že neporazí…

Tisha Beaucheminová a jej manžel Kevin boli typická rodina, ktorá vychovávala päť detí. Neboli bohatí, ale tiež nežili v chudobe, až kým sa jedného dňa ich rodinný svet neobrátil hore nohami.

Ich susedka Audre ich požiadala, aby sa postarali o jej tri deti, kým bude musieť ísť narýchlo do nemocnice. Hoci sa Trisha doteraz s týmito susedmi stýkala málo, nedokázala povedať nie.

Zdalo sa, že je po všetkom, ale keď sa Audre vrátila domov, diagnostikovali jej rakovinu žalúdka v štádiu II. Táto hrozná správa všetkých šokovala. Odvtedy sa Trishaina rodina stala skvelými priateľmi so svojimi susedmi. Nakoniec Audre požiadala Trishu, aby si adoptovala jej tri deti, vediac, že ​​svoju chorobu neporazí…

Aj keď to bolo dosť ťažké rozhodnutie, Trisha a Kevin súhlasili. Teraz ich rodinu tvorilo až 10 ľudí a hoci ich dom určite nebol vhodný pre rodinu takejto veľkosti, všetci žili v harmónii a dobre vychádzali s deťmi.

Jedného dňa ich oslovili zástupcovia miestnej televízie s prosbou, aby sa celá rodina presťahovala na pár týždňov do hotela a po návrate ich čakalo veľké prekvapenie.

Rodina, samozrejme, súhlasila a keď sa vrátili domov, neverili vlastným očiam!

Celá komunita ich mesta vyzbierala financie na rekonštrukciu ich domu. Ubytovanie je kompletne zrekonštruované, s novým nábytkom a spotrebičmi. Tisha tiež dostala veľa rôznych kupónov na nákup rôznych potravín.

Takáto láskavosť a štedrosť ľudí je niekedy naozaj prekvapivá.  Dobré skutky sa oplácajú ďalšími dobrými skutkami, súhlasíte?

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Napíšte nám komentár!

Vaše názory sú vítane!