Zostala bez domova s dvoma synmi: S pomocou jej dedka si však postavila takýto vlastný mini domček!

Keď sa tejto žene nešťastne skončil vzťah a ona sa rozviedla, dozrelo v jej hlave rozhodnutie postaviť sa na vlastné nohy. Charlotte prežila šťastný život s dvoma synmi a manželom.

V manželskom živote však došlo k sporom a ona a jej manžel sa rozviedli.

V tom čase prišla aj o domov a musela riešiť aj hľadanie bytu. Dočasne odišli so synmi do prenajatého bytu, no Charlotte vedela, že pre svoje deti musí nájsť nejaké trvalé riešenie.

VLASTNÝ DOM? PREČO NIE …

Charlotte sa preto rozhodla hľadať nové nápady. Pri pohľade na ceny domov sa jej zatočila hlava, keďže dosahovali aj cenu okolo 300-tisíc eur. To si samozrejme nemohla dovoliť.

Jej starý otec jej ponúkol pomoc, aby sa postavila na nohy.

Ukázal jej aj malý pozemok za jeho domom a vtedy Charlotte dostala zaujímavý nápad. Rozhodla sa postaviť si vlastný mini domček s rozmermi 3 x 6 metrov.

Dedko jej požičal asi 10-tisíc eur a práca mohla začať.

Do práce sa pustila sama s pomocou jej deduška. A po piatich mesiacoch tvrdej práce bol konečný výsledok na svete! Nový mini domček pre matku a jej dvoch synov stál za všetku drinu!

Pozrite si fotografie, čo sa tejto mamičke s deduškom podarilo postaviť.

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi svojimi priateľmi a rodinou a šírte radosť a šťastie vo svojom okolí.

Ak sa Vám článok páčil alebo ste sa dozvedeli niečo nové – zdieľajte ho, alebo podporte Like-om. Čím viac zdieľaní, tým väčšia motivácia pre nás, písať dobré správy každý deň.

Napíšte nám komentár! Vaše názory sú vítane!