Zoznámte sa s modelkou, ktorá je hrdá na svoj prirodzený vzhľad! Ľuďom odkazuje: „Buďte hrdí na to, že ste iní!“

Stále je v móde robiť z obočia najvýraznejšiu časť tváre. Preto ich influenceri a modelky zväčšujú do stále väčších veľkostí. Nikto tomu nerozumie lepšie ako modelka Sophia Hadjipanteli.

Žena sa objavila v mnohých známych časopisoch po celom svete s prirodzeným  plným obočím.

V súlade so svojím presvedčením a životnou filozofiou sa Sophia zameriava na vyjadrenie prirodzenej krásy. Krásna Sophia sa inšpirovala svojou mamou, ktorá ju naučila milovať samú seba takú, aká je. Vďaka nej veľa pochopila. Ako povedala modelka, jej matka bola tá, ktorá prijala Sophiu takú, aká je vo všetkých fázach jej života. Zároveň ju to inšpirovalo ku kreatívnemu mysleniu.

Matka pomohla Sophii cítiť sa dobre. Naučila ju, že môže byť šťastná, ak bude iná ako všetci ostatní. Modelka si tieto lekcie jednoznačne vzala k srdcu.

Sophia sa však napriek svojmu sebavedomiu nemohla vždy tešiť zo súhlasu okolia. Nie každý sa k nej na strednej škole správal dobre. Všetky tieto nevľúdne slová však nikdy nezastavili jej exkluzivitu a nezničili jej sebavedomie.

Nenávistné komentáre iných ľudí ju posunuli ešte ďalej, aby uznala svoju výnimočnosť.

Modelka to zdôrazňuje zakaždým v médiách. Napríklad hovorí: „Je naozaj pekné mať túto skvelú fotku na obálke Glamour UK s plným obočím, vyzerá to skvele!“

Ďalej dodala: „Ak chcem byť výrazná a byť sama sebou, môžem si obliecť, čo chcem, a mať plné obočie. Ak nechcem, vždy sa môžem zmeniť. Ale vždy to bude moje rozhodnutie. Myslím si, že preto ma veľa ľudí sleduje, pretože som sama sebou a nie som ovplyvnená tým, čo mi hovoria iní.“

Veľkú pozornosť vzbudil aj pozitívny prístup a podpora jej nápadu. Sophia si vytvorila profil s názvom Unibrow Movement, pod rovnakým názvom môžu používatelia Instagramu nájsť nekonečné fotografie ľudí, ktorí vyzerajú rovnako jedinečne ako ona sama.

Sophia prostredníctvom svojho profilu a fotiek pomáha ľuďom uvedomiť si, že môžu byť šťastní, keď sú výnimoční a iní ako ostatní ľudia.  Sofiine príspevky potvrdzujú, že sebaláska neprichádza hneď a vyžaduje si tvrdú prácu. Ale za tú námahu to stojí!

Podľa jej vlastných slov: „Je to proces. Nie každý sa cíti dobre každý deň, a to je úplne normálne. Všetko to začína zvnútra! Môžete byť tým najdokonalejším človekom na svete, no ak to nevidíte, nikdy k sebe nepocítite lásku. Vybudovať si vzťah so sebou samým si vyžaduje čas, no akonáhle to urobíte, veci sa zdajú byť oveľa lepšie. Cítite sa slobodný.“

Všetci by sme sa mohli naučiť šíriť pozitivitu a prijímať sa ako Sophia!

Ak sa Vám článok páčil, neváhajte ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku!

Šírte svetom krásne a pozitívne správy!

Prečítajte si tiež:

Dvojčatá spoznávajú pesničku, ktorú im v brušku spievala mamička: Pozrite sa, ako na ňu roztomilo reagujú!
Ťažko chorého človeka navštívi jeho pes – jeho zdravotný stav sa okamžite zlepší